Tisztelt Adófizetők!

Idén is lehetőség van arra, hogy rendelkezzen az összevont adóalap után befizetett személyi jövedelemadója 1+1 százalékáról.

Nyilatkozatát 2017.05.22-ig tudják benyújtani az alábbi módok valamelyikén:

- személyi jövedelemadó-bevallás részeként (ügyfélkapun keresztül elektronikusan, postai úton, vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen, annak EGYSZA jelű oldalát kitöltve)
- E-SZJA online kitöltő felületen ügyfélkapus regisztráció esetén elektronikus úton, vagy ügyfélkapus regisztráció nélkül postai úton
- munkáltatói adómegállapítás esetén 2017. május 10-ig lezárt borítékban leadva a munkáltatónak 16EGYSZA jelű nyomtatványon. (Fontos, hogy a lezárt borítékon rajta legyen az adóazonosító jele, a leragasztás helyén pedig az aláírása!)
- a bevallástól elkülönülten, közvetlenül a NAV-hoz, 16EGYSZA jelű nyomtatványon (ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy postai úton, vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen, ez esetben lezárt, adóazonosító jellel ellátott borítékban).
16EGYSZA jelű nyomtatvány adattartalmával egyező nyilatkozati lapként, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen).
Biztosak vagyunk benne, hogy talál olyan civil szervezetet, ami a szívügyének megfelelő célok mentén tevékenykedik. Önnek csak 1 perc, 1%, de higgye el a fogadó szervezeteknek nagy segítség az Ön támogatása szakmai munkájuk megvalósításában.

kép kép kép kép kép kép

Szervezeteink: