Gyermekmegőrző Komáromban a Mag-házban

- 1-3 éves korosztály
- maximum 8 fős csoport
- 2 fő tapasztalt foglalkozás vezető
- jó időben szabadtéri játékok
- népi mondókák, dalok, játékok, meseolvasás
-önfeledt, szabad játék kortársakkal

Helyszín: 2903 Komárom, Csendes utca 8.
További információ: eletter@novonet.hu, +3634/526-955

Benti cipő vagy zokni, esetleg váltó ruha és pelus szükséges.
A foglalkozás ára 1500 Ft/óra, 4000 Ft/nap.
Előzetes jelentkezés szükséges! (előző nap 17 óráig)

Gyermekmegőrzők

Krajcsovics Judit:
Krajcsovics Judit vagyok, Komáromban élek. Magam is egy gyermek édesanyja vagyok, aki 8 éves. Gyógypedagógiai asszisztensként és anyaként tudom, milyen fontos az odafigyelés, a gyermekek játékos fejlesztése a különböző életkorokban. Ezt figyelembe véve tervezem a délelőtti foglalkozásokat.

Kóti Hajnalka:
Kóti Hajnalka vagyok itt élek Komáromban (Monostoron). 33 éves vagyok 3 gyermek boldog anyukája. Ők 8 és 7 éves kisiskolások és 2 éves picur. "Tapasztalt" anyukaként úgy vélem, hogy pici gyermek mellett nem lehet mindent megcsinálni pl: házimunka, bevásárlás, a hosszas hivatali ügyintézésről nem is beszélve... Magam is tudom milyen érzés, ha nincs családi segítség ebben a rohanó világban. Erre kínálunk megoldást. A gyermek kicsi társaival családias környezetben marad velünk, amíg anyukája elvégzi a tennivalókat.