20 éves az Élettér Egyesület

2017. április 15.

20 éves az Élettér Egyesület

"Barátaim!
Itt az ideje, hogy összeszámoljuk
a hűségeseket, a még nyitott lélekkel
és emberi arccal tüntetőket."

Nagy Gáspár gondolataival hívunk és várunk minden kedves barátot, segítőt, támogatót és érdeklődőt, akik az elmúlt 10-20 évben részesei voltak mindennapjainknak, tudásukkal, tapasztalatukkal, támogatásukkal, emberségükkel és szeretetükkel hozzájárultak e jeles nap létrejöttéhez.
2017. május 6-án 14.00 órától összevontan ünnepeljük születésnapunkat a közösségeink által hűen gondozott és szeretett Mag-házban (Komárom-Koppánmonostor, Csendes utca 8.)
Ünnepi köszöntővel készül: Mészáros Zsuzsanna közösségfejlesztő, az Élettér Egyesület alapító és tiszteletbeli elnöke.
Az ünnepi hangulatot az Ördöngős Népzenetanoda és a Fláre Beás banda garantálja.
A délután folyamán bemutatjuk a „Kincseink” helytörténeti tanösvényre épülő koppánmonostori térképet és honlapot, elismerjük önkénteseink odaadó munkáját, majd baráti beszélgetésre várjuk vendégeinket, ahol finom falatokkal és kellemes hűsítőkkel szolgálunk.

Ünnepnapunk fővédnöke: Hallgató Éva közösségfejlesztő
Ünnepnapunk védnökei: Menyhárt Ildikó középiskolai tanár, Beke Pál özvegye
és dr. Tóth Kálmánné dr. Ragadics Erzsébet főorvos, dr. Tóth Kálmán özvegye

Születésnaposok:
- 20 éves az Élettér Egyesület
- 10 éves a Mag-házban
- 10 éves a Komáromi Talpasíjászok
- 10 éves a Komárom Környéki Civil Társulás
- 10 éves a Kerecsen Ifjúsági Egyesület

Távolról érkező barátainknak korlátozott számban szálláshelyet tudunk biztosítani. Kérjük, hogy szállás igényét legkésőbb május 1-jéig jelezzék az eletter@novonet.hu e-mail címen.

A rendezvény Komárom Város Önkormányzatának támogatásával valósul meg.