Szállás a Mag-házban!

Olcsó szállás, kulcsos ház Komárom Koppánmonostoron a Mag-házban, Csendes u. 8. alatt.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt, kirándulót Mag-házunkban, ahol matracszállással várjuk vendégeinket.

Szolgáltatásaink, áraink:
Iskolai csoportoknak saját hálózsákkal 1500 Ft/fő/éj, általunk biztosított ágyneművel 2000 Ft/fő/éj
Felnőtteknek hálózsákkal 2000 Ft/fő/éj, itt biztosított ágyneművel 2500 Ft/fő/éj.
Családoknak ( 2 felnőtt és 2-4 gyermek) 6000 Ft/éj. A három éven aluli gyermekek számára a szállás ingyenes.
Áraink tartalmazzák a konyha használatot is. Amennyiben a kemencénket is kívánják használni,  (3000 Ft/alkalom) arra is van lehetőség.

Mag-házunk a város üdülő övezetében, nyugalmas helyen található. A kisgyermekkel érkező családokat családias környezet, játszótér, gyermek foglalkoztató várja.

Érdeklődni, szállás foglalni munkanapokon a 34/ 526 955, ill. a 06-20 5842860 számokon lehet. ill. az eletter@novonet.hu e-mail címen.

Képek: